Cenová ponukamars-ms@fenestrabr.sk+421 903 536 068

Bioklimatická pergola ARTOSI

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s inovatívnym a čistým dizajnom z vývojového oddelenia spoločnosti ISOTRA. Základné rozmery výrobku šírky 4,5 m a výsuvu až 7 m spĺňajú prísne nároky na súčasný užívateľský komfort.

Hliníkové lamely je možné orientovať od 0° do 130°, samozrejmosťou je tesnenie a sklon lamiel pre riadený odtok vody stojkou. Do šírky 4000 mm je nosnosť lamiel do 116 kg/m². Od šírky 4000 mm je nosnosť lamiel do 90 kg/m². Do pergoly je taktiež možné integrovať tieniace prvky a LED osvetlenie.

Prednosťou hliníkovej pergoly ARTOSI je možnosť rozdelenia strechy na viac nezávislých sekcií, ktoré sú ovládané individuálne podľa pozície slnečných lúčov. Stojku pergoly možné umiestniť až o 1 m mimo roh pergoly smerom do vnútra.

Pergolu ARTOSI je možné zostaviť v kombinácii voľne stojaca či kotvená do steny. Vzhľadom k preukázaným parametrom je cena významnou konkurenčnou výhodou.

Prednosti a výhody:

• Farebné prevedenie

Vzorkovník - štandard.


• Technické dáta

Pergola Vyhotovenie Dĺžka výsuvu (mm) min Dĺžka výsuvu (mm) max Šírka (mm) min Šírka (mm) max Podchodná výška rozmer H (mm) max  Garantovaná plocha (m²) max
ARTOSI motor 1440 7000* 1000 4500 3000 28

 

 

Od výsuvu 5 400 mm je nutné pergolu rozdeliť minimálne na 2 sekcie (minimálne 2 kusy motorov).
Od výsuvu 6 121 mm má pergola 6 ks stojok.

• Ovládanie

Elektrické ovládanie diaľkovým ovládačom. Slúži pre otváranie, naklápanie a zatváranie hliníkových lamiel v streche pergoly.
Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím